KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 13491458
nr 1349 1458
Stig Borglind
(1892-1965), Sverige
Etsning, Akropolis. Signerad. Motivet: 33x31cm
Stig Borglind, svensk målare, grafiker född 1892, död 1965.
Utrop:
600 kr
Såld:
300 kr
måndag 28 september 2020
kl 20:54:26
27/9 06:46:55
Stig Borglind
Läs mer om Stig Borglind